Gmail podpowie które e-maile są najistotniejsze

Przeładowany lub przeładowana ilością maili, jakie do ciebie przychodzą? Google zna rozwiązanie. Będzie sam segregował pocztę według istotności listów.

Skrzynka odbiorcza Priorytety działa na razie w wersji beta (nieukończona, a zatem mogąca jeszcze działać niepoprawnie) i dzieli twoją skrzynkę odbiorczą na trzy sekcje: „Ważne i nieprzeczytane”, „Oznaczone gwiazdką” i „Wszystko pozostałe”. Mechanizm zezwala Gmailowi na automatyczne oznaczanie wiadomości jako ważne na podstawie wielu algorytmów, takich jak częstotliwość korespondencji z danym adresatem czy ilość otwarć i odpowiedzi na danego maila. Im dłużej będziesz korzystał z tej funkcji, tym więcej będzie się ona uczyć od ciebie, a zatem wydajniej działać.

Funkcja ta jest bardzo podobna do wprowadzonego już jakiś czas temu Czyszczenia w Hotmailu, aczkolwiek wersja Google w większym stopniu odciąża użytkownika od zbędnych interakcji.

Priorytety są wprowadzane stopniowo do kont Google, więc niewykluczone, że jeszcze nie są dostępne na twoim loginie. Wdrażanie ma się zakończyć do końca przyszłego tygodnia.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.