Gmail przechodzi zmiany

Google bawi się w berka: Gmail poprawiony

Google zapowiedział we wtorek poprawę wyglądu i funkcjonalności swojego systemu pocztowego. To zapewne odpowiedź na nową wersję Hotmaila.

Zmianie uległa głównie strona kontaktów. Benjamin Grol, Product Manager, napisał na firmowym blogu: „Nieustannie przeglądamy opinie użytkowników na temat Gmaila, od jakiegoś czasu życzeniem numer jeden jest poprawa jakości kontaktów (better contacts experience). Prosicie nas o stworzenie łatwiejszej ich obsługi, jak i wprowadzenie ulepszeń np. sortowania kontaktów poprzez drugie imię, skróty klawiaturowe i własne etykiety dla numerów telefonów komórkowych.”

Dla użytkowników Google Apps aktualizacja zostanie wprowadzona nieco później, aby wszystkie funkcje działały zgodnie z nowym interfejsem.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć, jakie nowości wprowadził Hotmail, konkurent Gmaila, kliknij tutaj. A jeśli interesują cię informacje na temat plików wymienianych przez jego użytkowników, tutaj.

0
Źródło: Neowin.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.