Google prezentuje interaktywny teledysk w HTML5

Google i zespół Arcade Fire stworzyli wspólnie bardzo ciekawą witrynę, która ma wypromować zarówno standard HTML5, jak i przeglądarkę Google Chrome.

Witryna The Wilderness Downtown poprosi cię o podanie dowolnego adresu. Następnie, dzięki zasobom z Widoku Ulicy i Map Google i innych geograficznych usług Google’a tworzony jest w kilka sekund teledysk zespołu Arcade View, w którym w „magiczny” sposób pokazane są okolice miejsca, które podałeś. Niestety, z uwagi na to, że w Polsce usługa Widok Ulicy nieco raczkuje, proponujemy do zabawy wybrać adres jakiegoś bardziej znanego miejsca za granicą, gdzie już byliśmy (więc je rozpoznamy) i gdzie Widok Ulicy już jest dobrze rozwinięty.

Aby wszystko działało poprawnie, trzeba mieć najnowszą wersję przeglądarki Chrome. Polecamy pobranie – to i tak jeden z najlepszych (jeśli nie najlepszy) program tego typu. A The Wilderness Downtown jest po prostu najzwyczajniej w świecie przeurocze.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.