Gry dla PlayStation 4 już w produkcji, twierdzi Sony

Najnowszy numer australijskiego magazynu Game Informer to prawdziwa sensacja. To właśnie w nim znajdziemy informacje o konsoli do gier wideo przyszłości. Mowa o PlayStation 4.

Redakcja australijskiego Game Informera twierdzi, że dowiedziała się od samego Sony, że prace nad grami dla PlayStation 4 już ruszyły. Konsola miałaby się pojawić już w 2012 roku, co oznacza, że jeszcze za wcześnie na oficjalne oświadczenie, ale jest to już odpowiedni czas na przekazanie twórcom gier dokumentacji sprzętu. Warto pamiętać, że dzisiejsze gry to superprodukcje, które powstają w czasie nie krótszym, niż 2-4 lata.

Wiarygodności tej informacji dodaje fakt oczywisty, czyli wiek PlayStation 3. W momencie premiery PlayStation 4 obecnie sprzedawana konsola Sony będzie miała już sześć lat. Biorąc pod uwagę, że zazwyczaj w pierwszych miesiącach a nawet latach po premierze dwie generacje konsol zawsze ze sobą koegzystowały, to 2012 rok wydaje się najbardziej prawdopodobny i bez rewelacji Game Informera…

0
Źródło: Neowin.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.