HTC Scorpion z dwurdzeniowym procesorem Snapdragon

HTC Scorpion z dwurdzeniowym Snapdragonem

W Sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia, prezentujące najnowszy smartfon firmy HTC. Scorpion ma być wyposażony w dwurdzeniowy procesor Snapdragon oraz 8-megapikselowy aparat cyfrowy.

HTC Scorpion ma być flagowym smartfonem tajwańskiego producenta, przeznaczonym dla zagranicznego operatora Verizon. Warto jednak o nim wspomnieć, z uwagi na jego (prawdopodobne) wyposażenie. Ma on posiadać dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon z taktowaniem 1,5 GHz oraz system operacyjny Google Android co najmniej w wersji 2.2 z nałożonym interfejsem HTC Sense, co najprawdopodobniej wyklucza użycie systemu Android 3.0, który ma nie wspierać autorskich interfejsów użytkownika.

W wyposażeniu nie zabraknie także 8-megapikselowego aparatu cyfrowego z podwójnym fleszem LED i funkcją kręcenia filmów HD, a także 4,3-calowy ekran dotykowy i przednią kamerę do wideorozmów. Wszystko zamknięte ma być w obudowie z aluminiowymi wykończeniami.

HTC Scorpion najprawdopodobniej zadebiutuje na rynku pod koniec 2010 roku.

Więcej zdjęć na stronie BoyGeniusReport

0
Źródło: BoyGeniusReport
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.