iPhone 4 w Polsce pojawi się po wakacjach

iPhone 4 wreszcie w Polsce! Od przyszłego tygodnia u operatorów

iPhone 4 pojawi się na polskim rynku już w przyszłym tygodniu. Jako pierwszy zaoferuje go Plus. Według niepotwierdzonych informacji, Era i Orange dodadzą go do swojej oferty 4 dni później. Play również zapowiada palmofon Apple'a.

iPhone 4 będzie dostępny w Polsce na samym początku wyłącznie w sieci Plus. Od 23 sierpnia będą go mogli kupić klienci indywidualni, a od 25 sierpnia klienci biznesowi. Według niepotwierdzonych informacji, konkurencja Plusa (Era i Orange) wprowadzi go raptem parę dni później. iPhone 4 będzie dostępny również w sieci Play, niestety nie udało nam się dowiedzieć kiedy.

Era i Orange będą oferować telefon najprawdopodobniej bezpośrednio od Apple’a dzięki zawartej już jakiś czas temu umowie. Plus i Play pozyskają go od dystrybutorów, co może wpłynąć na cenę. A ta, mimo iż jeszcze nie podana, na pewno niska nie będzie. Na portalach aukcyjnych telefon bez umowy dostępny jest za około 4 000 zł. Z kolei jego poprzednik, iPhone 3GS, dostępny jest w niskich abonamentach nawet za kilkaset złotych.

Czytaj też: iPhone 4 – premiera i dodatki od CHIP-a

0
Źródło: IDG.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.