Zestaw mocowany jest z tyłu głowy, przez co można go łatwo dopasować

Logitech przedstawia bezprzewodowy zestaw słuchawkowy H760

Logitech prezentuje bezprzewodowy zestaw słuchawkowy, który umożliwia prowadzenie rozmów przez internet oraz słuchanie muzyki bez konieczności korzystania z niewygodnych kabli.

Logitech Wireless Headset H760 to bezprzewodowy zestaw słuchawkowy, który pozwoli użytkownikowi na oddalenie się od komputera nawet na 12 metrów, a bateria pozwoli na 6 godzin ciągłej pracy. Nowy model ma wbudowany korektor, który zapewnia optymalny dźwięk podczas rozmów internetowych, słuchania muzyki czy oglądania filmów. Wygodne przełączniki pozwalają błyskawicznie regulować głośność, zatrzymywać muzykę oraz zarządzać listą odtwarzania w programie Windows Media Player lub iTunes.

System kontroli dźwięku jest kompatybilny z każdym systemem audio i może być wykorzystywany podczas rozmów internetowych i wideo konferencji. Oprócz słuchawek w zestawie znajduje się także mikrofon, który niweluje szumy z otoczenia i automatycznie wycisza dźwięk po odsunięciu mikrofonu.

Zestaw słuchawkowy Logitech Wireless Headset H760 będzie dostępny w USA i Azji od sierpnia, a w Europie od września 2010 w sugerowanej cenie 439 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.