Motorola DROID 2 mierzy 13,7 mm grubości, zaś waży 169 gramów

Motorola DROID 2 z system Android 2.2 trafia na rynek

Motorola oficjalnie prezentuje swojego nowego, długowyczekiwanego smartfona Droid 2, wyposażonego w 3,7-calowy ekran multidotykowy oraz system Google Android 2.2.

Motorola DROID 2 to druga generacja smartfona, opartego na systemie Google Android i interfejsie użytkownika MOTOBLUR, który zresztą wkrótce najprawdopodobniej przejdzie na emeryturę, jako że firma rezygnuje z jego promocji. Tak czy inaczej, Droid 2 z systemem Android 2.2 wyposażony jest w wysuwaną klawiaturę QWERTY, 3,7-calowy, multidotykowy ekran TFT o rozdzielczości 854 x 480 pikseli, procesor z taktowaniem 1000 MHz, 5-megapikselowy aparat cyfrowy z fleszem LED, autofokusem i możliwością kręcenia filmów w jakości DVD, 8 GB wbudowanej pamięci, gniazdo kart microSDHC z dodatkową 8-gigabajtową kartą w zestawie, funkcję mobilnego hotspota 3G, a także obsługą Flash Playera 10.1 i łączność DLNA.

Nowa Motorola DROID 2 trafi na rynek już jutro, a kosztować będzie 200 dolarów przy podpisaniu 2-letniej umowy z operatorem Verizon. Bez umowy, jej cena wyniesie 600 dolarów (ponad 1900 złotych).

Więcej informacji o smartfonie znajdziecie na stronie producenta.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.