Dokładne fotki LG E900 Optimus 7 z Windows Phone 7!

Nasi przyjaciele z Android.com.pl sobie tylko znanymi sposobami zdołali zdobyć i obfotografować LG E900 - jeden z najbardziej oczekiwanych telefonów z Windows Phone 7. Zobaczcie sami!

Wielu agentów zginęło, żeby dostarczyć te zdjęcia… No, może nie było aż tak krwawo, ale i tak jesteśmy pełni podziwu dla dojść kolegów z Android.com.pl. Przed wami dobrej jakości, wyraźne i ostre zdjęcia LG  E900 Optimus 7, zapowiadanego na najbliższe miesiące telefonu z Windows Phone 7. Urządzenie, napędzane przez Windows Phone 7, wyposażone jest w 3,7-calowy ekran pojemnościowy TFT LCD, procesor Snapdragon QSD8650 1,3 GHz, czujniki zbliżeniowy i światła, port miniUSB i jack 3,5 mm.

Cena telefonu ma wynieść w przeliczeniu około 950 – 1 250 złotych, więc realistycznie patrząc zapewne w sklepach trzeba będzie zapłacić nie mniej, niż 1700 zł. Zdjęcia w galerii obok newsa, oryginały wysokiej rozdzielczości w serwisie źródłowym, a na deser dwa filmiki poniżej.

Dzięki, Filipceglow!

0
Źródło: Android.com.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.