Podkręcony GeForce GTX 460

Leadtek prezentuje swoją nową, podkręconą wersję karty graficznej GeForce GTX 460, wyposażoną w dwuslotowy system chłodzenia z dwiema 8-milimetrowymi, miedzianymi rurkami cieplnymi.

Firma Leadtek dodaje do swojej oferty kartę graficzną WinFast GTX 460 OC, która jest podkręconą wersją niedawno wprowadzonej na rynek karty GeForce GTX 460. Model ten wyposażony jest w 1 GB pamięci GDDR5, która pracuje z częstotliwością 3600 MHz, 256-bitową szynę pamięci, procesor graficzny w architekturze Fermi z taktowaniem 725 MHz, 336 procesorów strumieniowych CUDA z zegarem 1450 MHz, a także wsparcie dla technologii DirectX 11, 2-way SLI, CUDA, PhysX oraz 3D Vision Surround. Dodatkowo w wyposażeniu znajdują się złącza dual-DVI oraz mini-HDMI. Nad odpowiednią temperaturą ma czuwać zajmujący dwa sloty system chłodzenia z dwiema 8-milimetrowymi, miedzianymi rurkami cieplnymi.

Nowy, podkręcony GeForce GTX 460 ma trafić na półki sklepowe jeszcze w tym miesiącu.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.