Podręczna poczta Gadu-Gadu w komórce

Od teraz najnowsza wersja Poczty Gadu-Gadu dostępna jest także w komórce. Użytkownicy telefonów mogą z niej korzystać zarówno za pomocą przeglądarki, jak i przez Mobilne Gadu-Gadu.

Mobilna wersja Poczty Gadu-Gadu zapewnia łatwą i szybką wymianę wiadomości, zarówno tych biznesowych, jak i prywatnych. Poczta umożliwia tworzenie, wysyłanie i odbieranie e-maili bezpośrednio z telefonu oraz skonfigurowanie jej z dowolnym programem pocztowym (IMAP+SMTP). W sieci komórkowej GaduAIR z usługi można korzystać za darmo. Transfer przyznawany w pakietach i bonusach pozwala użytkownikowi na bezpłatne przesyłanie wielu wiadomości e-mail. Dodatkową zaletą jest to, że posiadając konto e-mail w Poczcie Gadu-Gadu, użytkownik ma dostęp do tych samych wiadomości, także po powrocie do domu czy biura. Po zalogowaniu się na komputerze możemy kontynuować korespondencję e-mail.

Konto e-mail w Poczcie Gadu-Gadu można założyć bezpłatnie na tej stronie.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.