Prawdziwie kolekcjonerska edycja Need for Speed: Hot Pursuit

Electronic Arts zaprezentowało zawartość edycji kolekcjonerskiej nowego Need for Speeda. Co ciekawe, nie będzie ona kosztowała ani o złotówkę drożej od standardowej.

Unikatowość kolekcjonerskiej edycji Need for Speed: Hot Pursuit nie będzie kryła się pod postacią wyższej ceny. Gra w bogatszej wersji będzie dostępna w tej samej cenie, co wydanie standardowe. W czym więc tkwi haczyk? Egzemplarzy wypuszczonych na rynek będzie bardzo mało. Czyli prawdziwa wersja kolekcjonerska, bardzo nam się to podoba..

No dobrze, ale co dostaniemy w zamian? Nic materialnego. Za to będzie można pojeździć samochodami Alfa Romeo 8C Competizione oraz Fordem Shelby GT500. Auta te nie będą dostępne w żadnej innej formie, w tym DLC. Dodatkowo, odblokowane będą już na start Audi TT RS Coupé, Chevrolet Camaro SS, Porsche Cayman S i Dodge Challenger SRT8. Posiadacze standardowej edycji będą musieli najpierw wygrać nieco wyścigów, by je zdobyć.

Gra pojawi się 18 listopada w wersjach dla Xboksa 360, PlayStation 3, Windows i Wii.

0
Źródło: GRY-OnLine.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.