Kieszonkowy odtwarzacz Sansa Fuze+

Sansa Fuze+ – multimedialny odtwarzacz z ekranem OLED

SanDisk wprowadza na rynek nowy, kieszonkowy odtwarzacz multimedialny Sansa Fuze+, wyposażony w 2,4-calowy ekran OLED, cyfrowy tuner FM oraz baterię, zapewniającą odtwarzanie do 24 godzin.

SanDisk Sansa Fuze+ to nowy odtwarzacz multimedialny, który bez problemu zmieści się w kieszeni. Nowy model posiada 2,4-calowy ekran OLED o rozdzielczości 320 x 240 pikseli, pojemnościowe przyciski nawigacyjne, cyfrowy tuner FM, gniazdo kart pamięci microSDHC, port USB, a także 4, 8 lub 16 GB wbudowanej pamięci flash do przechowywania plików w formatach: MP3, WMA, WAV, AAC/M4A, FLAC, Ogg, Audible, Secure WMA (dźwięk), H.264, MPEG-4, WMV i Flip Video (wideo) oraz JPEG, BMP, TIFF, GIF i PNG (obrazy). Bateria ma zapewnić do 24 godzin ciągłego odtwarzania muzyki.

Sansa Fuze+ w wersjach o pojemności 4, 8 i 16 GB kosztować będzie odpowiednio 79, 89 oraz 119 dolarów. W przeliczeniu daje to kwoty powyżej 250, 280 i 380 złotych.

Sprawdź nasz ranking multimedialnych odtwarzaczy!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.