Sony odświeża linię Playstation 3

Na jesieni 2010 roku, Sony rozszerzy swoją ofertę konsol Playstation 3 o dwa nowe modele - z 320-gigabajtowym dyskiem i zestawem Sports Champions Move oraz z dyskiem o pojemności 160 GB.

Chociaż, jak przekonuje Sony, ruszyła już produkcja gier dla czwartej generacji konsoli Playstation, to japoński producent decyduje się na rozszerzenie obecnej oferty o dwa nowe modele Playstation 3 Slim. Na jesieni, a konkretniej 19 września 2010 roku, ma być dostępny zestaw konsoli z 320-gigabajtowym dyskiem, kontrolerem Move oraz grami z serii Sports Champions, a już teraz do sklepów trafia sama konsola PS3 z dyskiem twardym o pojemności 160 GB, która kosztować będzie 300 dolarów (w Polsce około 1200 złotych).

W zestawie PS3 Sports Champions Move, oprócz samej konsoli, znajdziemy jeden kontroler ruchowy Playstation Move, kamerę Playstation Eye, kopię gier Sports Champions na dysku Blu-ray oraz bonusowe demo – wszystko to za 400 dolarów (w Polsce około 1600 złotych).

Obecnie w ofercie Sony znajdują się konsole Playstation 3 z 120- oraz 250-gigabajtowymi dyskami twardymi.

A jak wygląda kontroler Sony Move w akcji? Sprawdź na poniższym filmiku!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.