Stacja dokująca Sweex HDD Dock

Sweex HDD Dock – Dyski twarde jak karty pamieci

Jeśli nie wiesz, co zrobić ze swoim starym dyskiem twardym, pomyśl o Sweet HDD Dock, stacji dokującej pozwalającej przesyłać dane z dysków HDD do komputera w standardzie USB 2.0 i eSATA.

Nowa stacja dokująca Sweet HDD Dock, przeznaczona dla wewnętrznych dysków twardych 2,5 i 3,5-calowych, oferuje oszczędność czasu i energii. Pracujące wewnątrz komputera dyski często powodują hałas i nieprzyjemne wibracje. Rozwiązanie stanowi nowy produkt firmy Sweet. Dzięki USB i złączu eSATA możemy szybko skopiować z dysków wybrane dane, zmagazynować na nich informacje lub po prostu skopiować ich zawartość, zarówno z tych 3,5″, jak i 2,5″.

Dzięki dużej szybkości przesyłu danych (USB – do 480 Mbit/s, eSATA – do 3 Gbit/s) w obie strony możliwe jest kopiowanie zawartości nawet dużych dysków, a także wykorzystywanie ich jako wymiennych pamięci zewnętrznych.  Urządzenie objęte jest 2-letnią gwarancją producenta, a jego cena to 89 zł.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.