Tablet HP z systemem WebOS na początku 2011 roku

Na spotkaniu pracowników HP, wiceprezydent firmy poinformował, że tablet HP z systemem operacyjnym WebOS trafi na rynek w pierwszym kwartale 2011 roku.

Po ogłoszeniu przejęcia Palma przez firmę HP, było jedynie kwestią czasu, aż największy producent komputerów na świecie zdecyduje się na wprowadzenie na rynek tabletu z nowo nabytym systemem operacyjnym WebOS. I tak oto, podczas pracowniczego spotkania, wiceprezydent firmy HP – Todd Bradley – poinformował swoich podwładnych, że urządzenie znane pod nazwą kodową Hurricane ma zadebiutować na rynku w pierwszym kwartale 2011 roku. Oczywiście na temat samego sprzętu i jego parametrów technicznych jak na razie nic nie wiadomo. W Sieci krąży jedynie zdjęcie, rzekomo przedstawiające tablet Hurricane, które jednak nic o jego funkcjonalności nam nie mówi. Musimy zatem uzbroić się w cierpliwość.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.