Trójwymiarowe telewizory OLED zadebiutują na targach IFA, które odbędą się od 3 do 8 września

Trójwymiarowy telewizor OLED o grubości 2,9 mm

Na targach IFA 2010, firma LG Electronics zaprezentuje najnowsze 31-calowe telewizory OLED, które potrafią wyświetlać trójwymiarowe materiały.

Za kilka dni rozpoczynają się targi komputerowe IFA 2010 w Berlinie, na których firma LG Electronics zaprezentuje nowe telewizory OLED, przeznaczone na rynek mainstream. Urządzenia o przekątnych ekranu 31 cali, będą wytworzone w technologii Organic Light-Emitting Diode i będą wyświetlać obraz w trzech wymiarach. Co więcej, będą to najcieńsze na świecie telewizory tego typu, bowiem mierzyć mają zaledwie 2,9 milimetra grubości. Na rynek maja trafić już we wrześniu, kiedy to dostępne będą w Niemczech, Południowej Korei oraz Francji. Reszta świata powinna otrzymać je nieco później. Cena nie została jeszcze podana, jednak z pewnością nie będzie należała do najniższych, z uwagi na zupełnie nową technologię 3D OLED.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.