Call of Duty: Modern Warfare 2 - najnowsze dzieło Infinity Ward

Wielka Brytania kocha Call of Duty

Gra akcji marki Activision Blizzard, Call of Duty: Modern Warfare 2, to najlepiej sprzedająca się gra w historii całej Wielkiej Brytanii. I dalej znajduje nabywców.

Według badań firmy Chart-Track, w historii Wielkiej Brytanii nie było lepiej sprzedającej się gry od najnowszej części Call of Duty. Gra studia Infinity Ward podczas 41 tygodni obecności na półkach sklepowych tylko podczas trzech nie załapała się w rankingu 10 najlepiej sprzedających się gier. To wystarczyło, by pokonać Dr. Kawashima’s Brain Training autorstwa Nintendo. Jej poprzednikiem z kolei było Grand Theft Auto: San Andreas.

Nie znamy dokładnych wyników sprzedaży najnowszego Call of Duty, ale wiemy, że jej poprzednik na Wyspach rozszedł się w ilości ponad 3,5 miliona egzemplarzy. Możemy więc założyć, że 4 miliony wyspiarzy zasiliło konta Activision Blizzard.

Czytaj też: Call of Duty: Modern Warfare 2 – najlepsze filmy akcji wymiękają

0
Źródło: GRY-OnLine.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.