Microsoft Windows Phone 7 nie będzie stricte biznesowym systemem, po nim pojawią się kolejne

Windows Phone 7 zadebiutuje w październiku

COO firmy Microsoft, Kevin Turner, poinformował, że najnowszy mobilny system operacyjny Windows Phone 7 będzie miał swoją europejską premierę w październiku.

Do tej pory jedyną odpowiedzią na pytanie, kiedy możemy spodziewać się systemu operacyjnego Windows Phone 7, było: do okresu świątecznego. Teraz mamy nieco dokładniejsze informacje, za sprawą COO firmy Microsoft, Kevina Turnera, który podczas ostatniej prezentacji nowego, mobilnego systemu z Redmond, poinformował, że WP7 trafi na europejski rynek w październiku, w na rynek amerykański miesiąc później. W tym czasie możemy zatem spodziewać się nowych smartfonów od pięciu producentów – Della, HTC, Samsunga, LG oraz Asusa – którzy potwierdzili już, że pracują nad takimi urządzeniami.

Wystąpienie Kevina Turnera możecie obejrzeć poniżej, natomiast więcej szczegółów na temat Windows Phone 7 znajdziecie tutaj.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.