Już wkrótce użytkownicy wyszukiwarki Google'a mogą nie odnaleźć informacji dostarczanych przez News Corp.

Wyniki wyszukiwania w chwili wpisywania zapytania

Google testuje nową funkcję w swojej wyszukiwarce - wyniki wyszukiwania mają pojawiać się w czasie rzeczywistym, w chwili wpisywania przez nas zapytania.

Podpowiedzi to jedna z najużyteczniejszych funkcji wyszukiwarki internetowej Google’a. Gigant z Mountain View planuje jednak rozszerzyć jej funkcjonalność, aby była jeszcze przydatniejsza niż do tej pory. Otóż testowane jest właśnie rozwiązanie, które polega na wyświetlanie wyników wyszukiwania „na żywo”, podczas wpisywania zapytania w okienku wyszukiwarki. Działanie tej funkcji najlepiej obrazuje poniższy filmik. Opcja ta dostępna jest w tej chwili dla ograniczonej liczby użytkowników ze Stanów Zjednoczonych. Jak na razie, Google nie podaje żadnych oficjalnych informacji na temat funkcji wyświetlania wyników wyszukiwania na żywo. Jesteśmy jednak ciekawi, jak owa funkcja sprawdzi się na najsłabszych komputerach…

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.