Inspiron One 23 z nowym interfejsem użytkownika Dell Stage

23-calowy komputer all-in-one z czterordzeniowym Athlonem II

Dell rozszerza swoją ofertę o nowy desktop all-in-one, wyposażony w 23-calowy ekran dotykowy z podświetleniem WLED, procesor AMD Athlon II X4 oraz grafikę Radeon HD 5450.

Dell Inspiron One 23 to najnowsza propozycja komputera all-in-one od amerykańskiego producenta. Urządzenie wyposażone zostało w 23-calowy ekran dotykowy z podświetleniem WLED i rozdzielczością 1920 x 1080 pikseli, czterordzeniowy procesor AMD Athlon II X4, maksymalnie 8 GB pamięci RAM, dysk twardy o pojemności do 1 TB, oddzielny procesor graficzny Radeon HD 5450 z obsługą DirectX 11, nagrywarkę DVD lub napęd Blu-ray, 2-megapikselowa kamerę internetową, a także czytnik kart pamięci 8 w 1, port Gigabit Ethernet, łączność WiFi, wbudowane głośniki oraz złącza D-Sub i HDMI. Nad wszystkim czuwa preinstalowany system operacyjny Windows 7 z nowym, dotykowym interfejsem użytkownika Dell Stage.

Inspiron One 23 dostępny będzie na rynku już w ten weekend, w cenie zaczynającej się od 799 dolarów, czyli powyżej 2400 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.