Bill Gates „uwięziony” w Outlooku 2010

Jedną z nowości w Outlooku 2010 jest dolny panel kontaktu, w którym widzimy informacje o danej osobie, jego statusy z Facebooka, i tak dalej. Znamy już pochodzenie jednego z domyślnych obrazów kontaktu.

Dolny panel Outlooka 2010 wyświetla informacje, jakie mamy zapisane o wybranym w danej chwili kontakcie a także inne, które można znaleźć w Internecie (na przykład ostatnie statusy na Facebooku, zdjęcia, i tak dalej). Jeżeli dany kontakt nie istnieje w naszej bazie danych lub nie udostępnia żadnej fotografii, wyświetlana jest tzw. zaślepka. Portalowi Ars Technica udało się ustalić pochodzenie tejże zaślepki.

Jak się okazało, to przerobione zdjęcie nikogo innego, jak samego Billa Gatesa. Nie byłoby to jeszcze tak zabawne, gdyby nie to, że fotografia pochodzi z archiwum policyjnego. Słynny miliarder, zanim został szefem Microsoftu, był aresztowany w latach siedemdziesiątych za wykroczenia drogowe. Ciekawe, czy Gates wie, jaki żarcik zrobił mu zespół pracujący nad Office’em…

Źródło: Ars Technica
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.