Czasami najskuteczniejsze są tradycyjne metody...

Budzik w iPhone’ie ma problemy ze zmianą z czasu letniego na zimowy (wideo)

Nowa Zelandia właśnie przechodzi zmianę czasu z letniego na zimowy. Posiadacze iPhone'ów dziś się jednak nie wyspali – budziki zwariowały.

Nowa Zelandia jako pierwsza już teraz przestawia zegarki – z czasu letniego na zimowy. Podobnie robi większość urządzeń elektronicznych, pobierając godzinę z sieci komórkowej lub Internetu. iPhone jednak nieco się gubi. W urządzeniach z systemem iOS 4.1 zegarki przestawiły się na aktualną godzinę, ale budziki dalej dzwonią o godzinę przed czasem.

Problem dotyczy wyłącznie alarmów cyklicznych – testy dowiodły, że ustawienie pojedynczego terminu na pobudkę kończy się alarmem o właściwej godzinie. Co jeszcze ciekawe, tylko część użytkowników z iOS-em 4.1 poskarżyło się na tę usterkę (i przedwczesną pobudkę).

A w Polsce? No cóż, zmiana czasu dopiero przed nami, wszystko wyjdzie w praniu, ale posiadaczy iGadżetów już teraz ostrzegamy…

Źródło: Iphonewzealand
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.