Pomysły są świetne, pytanie jak długo mamy na nie czekać...

Co byście powiedzieli na takie wyświetlacze?

The Astonishing Tribe - szwedzka grupa, która dosłownie żyje z projektowania futurystycznych interfejsów dla gadżetów, które znamy i lubimy, zaprezentowała swoją wizję przyszłości w której wyświetlacze wyglądają po prostu świetnie. Musicie to zobaczyć!

Szwedzka grupa The Astonishing Tribe, znani ze swoich świetnych projektów interfejsów nakręcili krótki film, w którym zaprezentowali, jak według nich mogą rozwinąć się wyświetlacze w urządzeniach elektronicznych i nie tylko.

Najpierw, pozwolę sobie zacytowac twórców:

Technologia wykorzystywana w produkcji wyświetlaczy robi kolejny krok w przód. Niedługo jedyną rzeczą, która będzie nas hamować będzie nasza wyobraźnia. Już wkrótce pojawią się dwustronne ekrany, plastyczne ekrany, wyświetlacze wbudowane w lustra, połączone z domową siecią za pomocą WiFi, biurka i inne przedmioty codziennego użytku z kolorowymi wyświetlaczami e-ink i ekrany, które będą mogły za pomocą emitowania ultradźwięków i korzystania z mikrofonów ustalić położenie innych ekranów…

A teraz krótki filmik, prezentujący pomysły autorów. Muszę przyznać, że mając takie lustro w łazience, goliłbym się codziennie.

0
Źródło: Gizmodo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.