Dell Inspiron Duo, czyli netbook i tablet w jednym

Podczas konferencji IDF, firma Dell zaprezentowała swój najnowszy produkt o nazwie Inspiron Duo, będący połączeniem netbooka z tabletem.

Widzieliśmy już netbooki. Widzieliśmy też tablety, ale połączenia tych dwóch ultramobilnych maszyn jeszcze ujrzeć nam nie było dane. Dell zaprezentował jednak podczas konferencji Intel Developer Forum swój najnowszy gadżet o nazwie Inspiron Duo. Urządzenie normalnie pracuje jako 10-calowy netbook, jednak jednym ruchem ręki można zamienić go w tablet PC z ekranem dotykowym. W środku znajdziemy natomiast dwurdzeniowy procesor Intel Atom N550 z taktowaniem 1,5 GHz oraz system operacyjny Windows 7 Home Premium.

Całość, jak widać na załączonym wideo, czasami odmawia posłuszeństwa. Trzeba wziąć jednak pod uwagę, iż jest to prototyp. O cenie i dostępności Inspirona Duo zatem nie może na razie być mowy. Martwi nas także ogromna „ramka” wokół ekranu, który mógłby być co najmniej 2 cale większy.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.