F-Secure Internet Security 2011, czyli ochrona przed atakami w czasie rzeczywistym (aktualizacja)

Wrzesień to miesiąc światowej premiery F-Secure Internet Security 2011. Najnowsza wersja oprogramowania ma być szybka, lekka i ma chronić użytkowników w czasie rzeczywistym.

Kolejna firma specjalizująca się w zabezpieczeniach przedstawia swój nowy antywirus, oznaczony numerkiem 2011. Tym razem firma F-Secure oddaje w ręce użytkowników pakiet Internet Security 2011, który chronić będzie internautów w czasie rzeczywistym, przed zagrożeniami czającymi się w Sieci. Inteligentna technologia pozwala gromadzić i przechowywać niemal nieskończoną liczbę danych o wszelkiego typu niebezpiecznych aplikacjach, plikach, zainfekowanych linkach czy wirusach czyhających na użytkowników w sieci. Dzięki temu program w ciągu zaledwie kilku milisekund jest w stanie precyzyjnie zlokalizować i zneutralizować zagrożenie.

Co istotne, aplikacja zajmuje niewiele miejsca w pamięci komputera, przez co nie spowalnia jego działania. Interfejs jest przejrzysty, proces instalacji ograniczony do absolutnego minimum, a poszczególne funkcje włącza się i wyłącza jednym kliknięciem.

Pakiet chroni przed wirusami i oprogramowaniem szpiegującym, skutecznie odpiera ataki hakerów, zapobiega kradzieży tożsamości użytkownika i innych cennych danych, blokuje spam, a także na bieżąco identyfikuje niebezpieczne strony internetowe. F-Secure Internet Security 2011 to także cenne narzędzie dla rodziców, pozwalające kontrolować czas, jaki najmłodsi spędzają w sieci. Dzięki niemu można wyznaczyć dni i godziny, kiedy najmłodsi mogą mieć dostęp do sieci.

Aktualizacja

:

Pakiet jest nieco tańszy, niż uprzednio informowaliśmy – jest taniej, niż w pozostałych krajach europejskich, gdzie roczna licencja dla 3 użytkowników kosztuje 60 euro.

U nas 12-miesięczna licencja na oprogramowanie F-Secure Internet Security 2011 kosztuje 199 złotych, a można z niej skorzystać na trzech domowych komputerach, natomiast roczna licencja dla jednego użytkownika kosztuje 169 złotych.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.