F-Secure Internet Security 2011, czyli ochrona przed atakami w czasie rzeczywistym (aktualizacja)

Wrzesień to miesiąc światowej premiery F-Secure Internet Security 2011. Najnowsza wersja oprogramowania ma być szybka, lekka i ma chronić użytkowników w czasie rzeczywistym.

Kolejna firma specjalizująca się w zabezpieczeniach przedstawia swój nowy antywirus, oznaczony numerkiem 2011. Tym razem firma F-Secure oddaje w ręce użytkowników pakiet Internet Security 2011, który chronić będzie internautów w czasie rzeczywistym, przed zagrożeniami czającymi się w Sieci. Inteligentna technologia pozwala gromadzić i przechowywać niemal nieskończoną liczbę danych o wszelkiego typu niebezpiecznych aplikacjach, plikach, zainfekowanych linkach czy wirusach czyhających na użytkowników w sieci. Dzięki temu program w ciągu zaledwie kilku milisekund jest w stanie precyzyjnie zlokalizować i zneutralizować zagrożenie.

Co istotne, aplikacja zajmuje niewiele miejsca w pamięci komputera, przez co nie spowalnia jego działania. Interfejs jest przejrzysty, proces instalacji ograniczony do absolutnego minimum, a poszczególne funkcje włącza się i wyłącza jednym kliknięciem.

Pakiet chroni przed wirusami i oprogramowaniem szpiegującym, skutecznie odpiera ataki hakerów, zapobiega kradzieży tożsamości użytkownika i innych cennych danych, blokuje spam, a także na bieżąco identyfikuje niebezpieczne strony internetowe. F-Secure Internet Security 2011 to także cenne narzędzie dla rodziców, pozwalające kontrolować czas, jaki najmłodsi spędzają w sieci. Dzięki niemu można wyznaczyć dni i godziny, kiedy najmłodsi mogą mieć dostęp do sieci.

Aktualizacja

:

Pakiet jest nieco tańszy, niż uprzednio informowaliśmy – jest taniej, niż w pozostałych krajach europejskich, gdzie roczna licencja dla 3 użytkowników kosztuje 60 euro.

U nas 12-miesięczna licencja na oprogramowanie F-Secure Internet Security 2011 kosztuje 199 złotych, a można z niej skorzystać na trzech domowych komputerach, natomiast roczna licencja dla jednego użytkownika kosztuje 169 złotych.

Źródło: informacja prasowa
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.