HTC Sense dla nowego Windows jest po prostu sexy

Do sieci wypłynęło wideo, które pokazuje, jak wygląda nakładka HTC Sense dla Windows Phone 7. Użyteczna, funkcjonalna, czy nie, wiemy jedno: jest śliczna!

Tak zwanym „selling pointem” smartfonów marki HTC zawsze była nakładka Sense. Zestaw usprawnień do Windows Mobile i Androida w tym wydaniu ma sens. Interfejsy stają się śliczne, wygodniejsze, systemowe aplikacje ładnie modyfikowane, a dodatkowe w istotny sposób zwiększały funkcjonalność telefonu.

Ale co z Windows Phone 7? Przecież tu mamy zupełnie nowe podejście do obsługi telefonu. Jak się okazało, Sense będzie dostępny również dla najnowszego systemu Microsoftu. Nie wiemy, czy ma fajne aplikacje, czy utrudnia lub ułatwia korzystanie z systemu i czy warto go mieć, ale już teraz można powiedzieć, że Windows Phone 7 z Sense wygląda baaardzo sexy. Zresztą, zobaczcie sami:

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.