HTC udostępnia potężny serwis do zdalnego zarządzania i synchronizowania telefonu (aktualizacja!)

HTCSense.com to pierwsza z nowości zaprezentowanych na trwającej właśnie konferencji komórkowego giganta. Usługa ułatwi synchronizację danych między komórką a komputerem.

Wystarczy dowolny komputer na świecie by zalogować się na HTCSense.com i przejrzeć wszystkie dane, jakie zaznaczyliśmy do synchronizacji. Tyczy się to nie tylko plików, ale również i standardowych treści komórkowych, takich jak e-maile czy wiadomości tekstowe.

Usługa to też kilka bardzo fajnych gadżetów. Przykładowo, jeżeli nie możesz znaleźć swojego urządzenia, HTCSense.com może do niego zadzwonić, dzięki czemu usłyszysz gdzie ono leży. HTCSense.com może nawet przekierowywać połączenia z twojego telefonu na inne urządzenie lub zdalnie kasować wszystkie dane z komórki.

Na razie nie wiadomo czy usługa będzie dostępna dla telefonów, które już są w sprzedaży, czy wyłącznie z nowymi. Nasz korespondent właśnie próbuje to ustalić… wiemy natomiast, że ruszy od przyszłego miesiąca.

Aktualizacja: Niestety, będzie to dostępne tylko dla nowych telefonów

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.