Xbox 360 po liftingu

Jesienna aktualizacja konsoli Xbox 360 – zobacz, jak wygląda interfejs (wideo)

Do Internetu wyciekł klip prezentujący wygląd nowej wersji systemu operacyjnego dla konsoli Xbox 360. Zobacz, co się zmieniło z okazji premiery kontrolera Kinect.

Wraz z premierą Kinekta pojawi się nowy system operacyjny dla konsoli Xbox 360. Aktualizacja będzie darmowa i możliwa zarówno przez Internet (nie jest wymagane członkostwo Xbox LIVE), jak i poprzez płytę aktualizacyjną. Co się zmieniło w wyglądzie?

Nie będzie on takim szokiem, jaki wywołał New Xbox Experience. Mamy tu więcej ewolucji, niż rewolucji. Pojawił się moduł Centrum Rodzinnego, rozbudowane ustawienia kontroli rodzicielskiej oraz, co oczywiste, menu zarządzania kontrolerem Kinect. Wszystko to w nieco podrasowanej, graficznej formie.

Jak wam się podoba? I jeszcze jedno: zastrzegamy, że filmik pochodzi z wersji beta Dashboarda. Końcowa wersja może się nieco różnić.

0
Źródło: GRY-OnLine.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.