Klawiatura z wymienialnymi klawiszami

Klawiatura z wymienialnymi klawiszami

Drogi graczu, zapomnij o klawiaturach z programowalnymi klawiszami. Firma SteelSeries prezentuje klawiaturę z wymienialnymi klawiszami do różnego rodzaju gier!

Wszyscy „wielogatunkowi” gracze doskonale wiedzą, że gry z różnych gatunków korzystają z różnych tzw. gorących klawiszy (hotkeys). Multimedialne klawisze zaprogramowane do gier FPS (First Person Shooter) zwykle nie są kompatybilne na przykład z grami MMO (Massively Multiplayer Online). Właśnie dlatego firma SteelSeries zaprojektowała klawiaturę o nazwie Shift, która pozwoli graczowi na zmianę klawiszy, przez co użytkownik nie musi pamiętać, w jaki sposób zaprogramował hotkeys do poszczególnych gier. Przy zmianie tytułu, wystarczy wyjąć klawisze i zamienić je na inne, pasujące do danej gry. Ponadto klawiaturę wyposażono w mikrofon, dwa porty USB (z czego jeden bez zasilania) oraz wyjście słuchawkowe.

Sama klawiatura z jednym zestawem klawiszy kosztować będzie 90 dolarów (ponad 270 złotych). Każdy następny układ klawiszy, to koszt 25 dolarów.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.