Smutny komunikat od Halo: Reach

Masz 4-gigabajtowy dysk w swoim Xboksie? Zapomnij o graniu z kolegami w Halo: Reach

Kupiłeś 4-gigabajtowego Xboksa 360 "Slim" i chcesz pograć ze znajomymi w Halo: Reach? No to masz pecha. Gra poinformuje cię o konieczności zakupu większego dysku twardego.

Jednym z niepodważalnych uroków konsol jest to, że kupujesz sprzęt nieporównywalnie tańszy i możesz na nim grać przez kilka lat, bez konieczności jego rozbudowy, zawsze na najwyższym możliwym poziomie audiowizualnym i w płynny sposób. Twórcy Halo: Reach zgotowali jednak posiadaczom najprostszych wersji Xboksa 360 niemałego psikusa.

Jeżeli posiadasz najnowszego Xboksa 360 „Slim” w najtańszej wersji, która posiada malutki, czterogigabajtowy dysk twardy, gra poinformuje cię, że nie możesz zagrać trybu kampanii w systemie kooperacji z kolegą, bo wymagany jest większy dysk. Informacji o tym problemie nie znajdziesz w żadnym sklepie ani na pudełku z grą. Dopiero po udaniu się do działu pomocy na witrynie producenta widnieje stosowna informacja.

Dodanie pamięci USB nie rozwiązuje problemu a warto zaznaczyć, że tryb kooperacji to jeden z ważniejszych elementów najnowszego Halo. Inne tryby rozgrywki działają bez problemu.

Zobacz też: [Film] Wideorecenzja Halo: Reach

0
Źródło: Nukezilla
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.