Microsoft zachęca do krytykowania IE9 – publicznie i bez cenzury!

Microsoft wydaje się być pewien sukcesu przeglądarki IE9. Firma postanowiła umieścić niesponsorowanego posta na reddit.com, jednym z największych portali typu social news, z prośbą o komentarze.

Internet Explorer 9 w wersji beta wywołał niemałe pozytywne zaskoczenie w Internecie. Przeglądarka ma niewiele cech wpólnych z, co tu dużo ukrywać, kiepskimi poprzednikami. Microsoft bardzo wierzy w sukces nowego Explorera. Do tego stopnia, że postanowił umieścić wpisy na jego temat na największych portalach typu social news na świecie. Na pierwszy ogień poszedł Reddit. Ciekawe, czy podobna akcja będzie przeprowadzona na polskim Wykop.pl.

Oznacza to, że największe społeczności świata będą oceniać nowego Explorera i bez cenzury pisać swoje zdanie na jego temat. Microsoft zobowiązał się, że będzie analizował wszystkie krytyczne uwagi i, jeśli sensowne, starał się je uwzględniać, by końcowy produkt po prostu „wymiatał”. Pracownicy Microsoftu będą starali się też odpisywać na komentarze.

Społeczności internetowe są bardzo wybredne i nie mają problemu z wyrażaniem swojej krytyki. Gratulujemy odwagi i dobrego PR-u!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.