Rewolucyjny aparat 3D?

Minox obiecuje rewolucyjne zdjęcia 3D bez okularów

Niemiecka firma Minox przedstawia nowy aparat cyfrowy, wykonujący trójwymiarowe zdjęcia, do oglądania których nie będą potrzebne stereoskopowe okulary.

Niemiecki producent Minox, znany bardziej z produkcji kamer szpiegowskich, tym razem wkracza w segment trójwymiarowych cyfrówek. W Sieci pojawiły się bowiem pierwsze informacje na temat aparatu cyfrowego Minox PX3D, wykonującego trójwymiarowe fotografie, do oglądania których nie będą nam potrzebne specjalne okulary stereoskopowe. Oficjalnie, urządzenie ma zadebiutować podczas targów Photokina, które odbędą się w przyszłym tygodniu w Kolonii. Nie wiadomo dokładnie, w jaki sposób pracuje aparat PX3D, jednak producent zapowiada „rewolucyjny” sposób na wykonywanie fotografii 3D. Trzymamy za słowo.

Przypomnijmy, że trójwymiarowe obrazy bez wymogu korzystania ze stereoskopowych okularów zapowiedziały już firmy Nintendo w swojej konsoli 3DS oraz Sharp – w nowym smartfonie.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.