Notebook waży 2,2 kilograma

Notebook MSI z technologią Intel Wireless Display Technology

MSI dodaje do swojej oferty nowy, 14-calowy notebook, wyposażony w technologię bezprzewodowego przesyłania materiałów na telewizor HDTV.

Tajwański producent wyposażył swój nowy notebook o oznaczeniu CR420 w technologię Intel Wireless Display Technology, która pozwoli na strumieniowe, bezprzewodowe przesyłanie materiałów (w tym w jakości HD) z komputera na telewizor HDTV. Do telewizora należy jednak podłączyć adapter za pomocą kabla HDMI.

Ponadto w wyposażeniu nowego notebooka MSI znajdziemy procesor Intel Core i5, maksymalnie 4 GB pamięci DDR3, złącze HDMI i VGA, łączność WiFi 802.11g/b/n, dwa porty USB 2.0 i jeden kombinowany USB/eSATA, czytnik kart pamięci 4 w 1, Bluetooth 2.1, 1,3-megapikselową kamerę oraz maksymalnie 500-gigabajtowy dysk twardy. Za grafikę odpowiedzialny będzie zintegrowany w procesorze układ Intela.

Jak na razie nie informacji na temat dostępności i ceny notebooka MSI CR420.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.