Ładny, wydajny i długopracujący notebook Samsung SF

Notebooki Samsung SF z procesorami Calpella

Koreański producent pracuje nad nową serią notebooków, opartych na procesorach Intel Core i3 lub i5. Modele o przekątnych ekranu 13,3, 14 i 15,6 cala, trafią na rynek w październiku.

Samsung Electronics przygotowuje premierę nowej linii notebooków, oznaczonej symbolem SF. Modele o przekątnych ekranu 13,3″ (SF310), 14″ (SF410) i 15,6″ (SF510) zadebiutują na rynku w październiku, a wyposażone będą w jeden z procesorów Intel Calpella – Core i3 lub Core i5. Oprócz niezłej wydajności, nowe Samsungi oferują także niezły czas pracy po jednym ładowaniu baterii – 7,5 godziny. Mobilne maszyny mają także oferować technologię Fast Start do superszybkiego uruchamiania systemu operacyjnego oraz możliwość ładowania urządzeń przez porty USB w stanie uśpienia komputera. Trzeba przyznać, że stylistyka również oczu nie razi.

Seria SF jest wyraźnym konkurentem dla serii TimelineX firmy Acer, która bije rekordy popularności i zbiera całkiem niezłe noty.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.