Tak wyglądać będzie nowy Twitter

Nowa twarz Twittera

Jeden z najbardziej innowacyjnych portali społecznościowych zaprezentował coś zupełnie nowego. W ciągu najbliższych tygodni Twitter zmieni radykalnie swój wygląd i interfejs.

Inspirując się nieco oficjalną aplikacja do Twittera dla iPada, portal będzie zupełnie odmieniony. Strona główna została podzielona na dwie kolumny: na jednej z nich pozostanie dotychczasowy strumień tweetów, na drugiej zaś będą prezentowane dodatkowe treści, takie jak załączone obrazki czy klipy wideo. Jak zapewnia Twitter, witryna została napisana od zera.

Wraz ze zmianami idącymi w stronę multimediów, Twitter zapowiedział 16 partnetów, którzy będą publikowali swoje treści. Należą do nich, między innymi, YouTube, Vimeo i Ustream.

Aktualizacja portalu już się rozpoczęła. Będzie jednak wprowadzana stopniowo, więc niewykluczone, że jeszcze przez jakiś czas (maksymalnie kilka tygodni) niektórzy użytkownicy będą widzieli starą wersję portalu.

Przypominamy też, że CHIP.pl również tweetuje.

0
Źródło: Neowin.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.