Nowy, bezprzewodowy trackball Logitecha

Wszystkim użytkownikom, którzy poszukują alternatywy dla tradycyjnych myszy czy touchpadów, Logitech dedykuje nowego trackballa, wykorzystującego bezprzewodowy odbiornik Unifying.

Urządzenie Wireless Trackball M570 wykorzystuje bezprzewodowy odbiornik Logitech Unifying, który ze względu na niewielkie rozmiary może na stałe pozostać podłączony do komputera. Odbiornik działa na częstotliwości 2,4 GHz, co zapewnia szybkie działanie na odległości nawet 10 metrów. Łatwo można również dołączyć do zestawu klawiaturę, pad numeryczny czy dodatkową mysz, bez potrzeby zajmowania kolejnych portów USB. Do jednego odbiornika Unifying można podłączyć nawet sześć urządzeń jednocześnie. Dołączone do zestawu baterie AA, w zależności od warunków, będą działać nawet 18 miesięcy, a czytelny wskaźnik poziomu energii na czas uprzedzi o potrzebie ich wymiany.

Trackball, w odróżnieniu od tradycyjnych myszek, pozostaje nieruchomy, co z pewnością może być zaletą dla osób z ograniczonym miejscem na biurku. Ergonomiczny kształt urządzenia wzbogacono o kółko przewijania (popularny scroll) oraz klawisze „w przód” i „wstecz” do obsługi przeglądarki internetowej.

Logitech Wireless Trackball M570 będzie dostępny w październiku, w cenie 299 złotych, a objęty będzie 3-letnią, ograniczoną gwarancją producenta.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.