Wytrzymała Motorola DEFY już niedługo w Polsce!

Palmofon Motoroli dla ludzi aktywnych

Smartfony mają jedną, ważną wadę. Są bardzo delikatne. Motorola przygotowała więc telefon, który spełni wymagania tych, co lubią wspinać się na skałach, taplać się w błocie i innych żądnych przygody śmiałków.

Motorola Defy nie jest niczym szczególnym, jeśli chodzi o parametry techniczne. 3,7-calowy ekran WVGA, 5-megapikselowy aparat i kompatybilność z DLNA to z pewnością jego wyróżniki. Poza tym Android 2.1, procesor OMAP 3610. Nic specjalnego, prawda? Nie to ma jednak stanowić o jej sile. Urządzenie jest bowiem odporne na kurz i zamoczenie (niestety, nie jest w pełni wodoodporne, ale spełnia normę IP67, która opisuje urządzenia zdolne pracować przez 30 minut zanurzone na głębokość jednego metra). Sam ekran jest również odporny na zarysowania.

Niestety, nie wiemy jak długo trzyma na baterii bez ładowania, co ostatnio jest szczególnym problemem smartfonów, a przecież fizycznie aktywni użytkownicy rzadko mają gniazdko pod ręką. Zdaniem producenta: od 200 do 400 godzin w trybie czuwania (w zależności od rodzaju podłączonej sieci).

Defy pojawi się na rynku jeszcze w tym roku. Cena nieznana.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.