AutoMapa znów się aktualizuje o najnowsze drogi

Przewodnik po remontowanych miastach, czyli nowa AutoMapa

AutoMapa udostępniła funkcję automatycznego blokowania odcinków dróg oraz wyświetlania zdarzeń drogowych i utrudnień w ruchu pobieranych z systemu AutoMapa Traffic.

W związku z przygotowaniami do Euro 2012 sytuacja na polskich drogach, a zwłaszcza w miastach będących gospodarzami mistrzostw, zmienia się niezwykle dynamicznie. Zamykane i przebudowywane są duże fragmenty dróg, remontowane są torowiska i zmieniana jest organizacja ruchu. Warszawscy kierowcy dodatkowo muszą zmierzyć się z utrudnieniami wynikającymi z budowy drugiej linii metra. Wykorzystując funkcję automatycznego blokowania remontowanych odcinków pozyskiwanych z systemu AutoMapa Traffic kierowcy, wyznaczając trasę są prowadzeni w taki sposób, by ominąć wyłączone fragmenty dróg.

Funkcja automatycznego blokowania remontowanych odcinków dróg jest kolejną, obok wyznaczania tras z uwzględnieniem aktualnej, realnej sytuacji drogowej i wizualizacji korków wraz z przepustowością dróg, bronią kierowców korzystających z AutoMapy w walce korkami i utrudnieniami w ruchu.

Nowe funkcje dostępne są w najnowszej AutoMapie 6.6. Jak zwykle, wszystkie nowości dostępne są bezpłatnie dla wszystkich użytkowników posiadających ważną subskrypcję.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.