Samsung Orion nie będzie pierwszym dwurdzeniowcem na rynku, wyprzedzi go LG z Tegrą 2, ale i tak robi duże wrażenie

Dwurdzeniowy CPU Orion zamieni telefony komórkowe w multimedialne monstra

Samsung zaprezentował swój, jak zapewnia, wyjątkowo wydajny i wyjątkowo energooszczędny procesor dla urządzeń mobilnych. Dwurdzeniowy Orion jest szybszy, niż niektóre komputery znajdujące się w sprzedaży.

Samsung Orion to dwurdzeniowy procesor, który ma sobie poradzić ze wszystkim, co sobie tylko wymarzy posiadacz komórki lub innego urządzenia mobilnego. Ma pięciokrotnie wyższą wydajność w grafice 3D niż jakikolwiek inny mobilny procesor Samsunga, radzi sobie bez problemu zarówno z kodowaniem jak i dekodowaniem obrazu w rodzielczości 1080p przy 30 klatkach na sekundę, posiada wbudowany odbiornik GPS, wbudowany sterownik trzech ekranów i obsługę standardu HDMI 1.3a.

Czy wasz notebook to potrafi? Niektóre w naszej redakcji już nie. Produkcja Orionów ruszy w pierwszej połowie przyszłego roku. Stwierdzenie „nie możemy się doczekać” to eufemizm.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.