Sony pokazuje PlayStation w nowych barwach

Sony, podczas Tokyo Game Show 2010, pokazało nowe odmiany swoich konsol PlayStation. Pojawiły się, między innymi, 320-gigabajtowe, białe PS3.

Podczas imprezy Tokyo Game Show 2010 nie zabrakło nowinek ze stajni Sony. Są to co prawda kosmetyczne nowości, ale być może i tak kogoś skłonią do zakupu konsoli do gier. Pierwsza z nich to konsola PlayStation 3 z białą obudową, wyposażona w 320-gigabajtowy dysk twardy. Urządzenie będzie sprzedawane za 310 dolarów i będzie miało dołączonego równie białego pada DualShock 3.

PlayStation Portable również nabrało nieco kolorów. Dostępnbe będą czerwono-czarne i biało-niebieskie wersje (208 dolarów) a także edycja Monster Hunter, zaprojektowana wspólnie z Capcom. Wyróżniać się będzie nadrukami na obudowie i głośnikami w kształcie smoczych śladów. Ta specjalna edycja konsoli będzie dostępna od grudnia w cenie 230 dolarów.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.