Tablet HP pokazuje ułomność systemu Windows 7 (wideo)

Do Internetu wyciekły pierwsze nagrania tabletu HP. Slate, wyposażony w Windows 7, pokazuje, że nie warto pakować desktopowego systemu do tego typu urządzenia...

HP Slate jest wyposażony w pełni funkcjonalny system Windows 7. I to wydaje się być jego problemem: urządzenie uruchamia się w pół minuty, czyli dwukrotnie dłużej od iPada, i jest kłopotliwe w obsłudze dotykiem. Klawiatura ekranowa z kolei zasłania ponad połowę ekranu i nie zmienia interfejsu w jakikolwiek sposób, by ułatwić pracę użytkownikowi.

Od sprzętowej strony, Slate wygląda z kolei bardzo dobrze. 8,9-calowy ekran, kamera wideo i aparat cyfrowy jako osobne urządzenia i możliwość wykorzystywania rysika do pisania to z pewnością coś, co nam się podoba. Windows 7 również jest, według naszej oceny, udanym systemem. Ale na notebooka, a nie tablet… zresztą, zobaczcie sami i sami wyróbcie sobie swoją opinię:

0
Źródło: Engadget
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.