Microsoft Office dla Mac 2011 beta

Zobacz, jak wygląda praca grupowa w Office 2011 (wideo)

Na YouTube'ie pojawił się nowy, tym razem oficjalny klip, który prezentuje możliwości Office'a 2011. Można na nim zauważyć trzy nowe, niewspomniane wcześniej funkcje, które powinny ucieszyć Makowców.

Zanim obejrzycie ów klip, podpowiemy wam, na co zwrócić uwagę. Po pierwsze, widać, że użytkownicy będą mogli w kilkusobowych grupach pracować nad danym dokumentem przy pomocy usług SkyDrive i SharePoint. Co więcej, widać, że Office 2011 jest w pełni kompatybilny ze swoim webowym odpowiednikiem, co oznacza, że nie trzeba będzie posiadać zainstalowanego ani wykupionego pakietu, by wspólnie pracować nad dokumentem.

Po drugie, widać w działaniu asystenta planowania. Służy on do planowania wydarzeń w kalendarzu Outlooka. Widać więc wyraźnie, że Outlook nie jest w żaden sposób zubożony w porównaniu do wersji na Windows.

Po trzecie, pokazana jest funkcja Broadcast Slideshow, która służy do strumieniowania prezentacji PowerPointa przez Internet. Warto zaznaczyć, że do odbioru prezentacji nie będzie potrzebne oprogramowanie Microsoftu.

Podoba nam się to…

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.