Panasonic zaprezentuje pierwszy telefon z linii Lumix

13,2-megapikselowy aparat Panasonica z funkcją dzwonienia

W przyszłym tygodniu Panasonic zaprezentuje pierwszy telefon marki Lumix, który wyposażony będzie w 13,2-megapikselowy czujnik CMOS.

Telefon z aparatem czy aparat z funkcją dzwonienia – oto jest pytanie. 5 października na targach CEATEC JAPAN 2010, Panasonic ma oficjalnie zaprezentować pierwszy na świecie telefon z linii Lumix. Urządzenie będzie wyposażone w 13,2-megapikselowy czujnik CMOS oraz wszystkie funkcje pełnoprawnego, kompaktowego aparatu cyfrowego. Oprócz tego, telefon ma posiadać 3,3-calowy ekran dotykowy LCD o rozdzielczości 854 x 480 pikseli, łączność WiFi ze wsparciem technologii DLNA oraz gniazdo kart pamięci. Całość mierzy 116 x 52 x 17,7 mm, zaś waży 146 gramów – do najmniejszych więc należeć nie będzie. Z pewnością nie zabraknie także łączności 3G. Nie wiadomo jednak, na jakiej platformie będzie opierać się nowe urządzenie japońskiej firmy. Więcej informacji już w najbliższy wtorek.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.