8,9-calowy tablet Asusa z platformą Tegra 2 i systemem Windows Embedded 7

Asus przygotowuje jeszcze jeden tablet, oparty na platformie Nvidia Tegra 2 wraz z dwoma rdzeniami ARM Cortex A9 z zegarem 1 GHz. Urządzenie pracuje pod kontrolą systemu Windows Embedded 7.

Obok większych tabletów Eee Pad EP101TC oraz EP121, Asus przygotowuje również urządzenie z 8,9-calowym ekranem dotykowym o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli. Tablet opiera się na platformie Nvidia Tegra 2, a wyposażone jest w dwa rdzenie ARM Cortex A9 z taktowaniem 1 GHz każdy. Ponadto w wyposażeniu znajdziemy 8, 16 lub 32 GB pamięci flash w postaci napędu SSD, czytnik kart pamięci, łączność WiFi, łączność 3G, Bluetooth 2.1, 0,3-megapikselową kamerę internetową, port USB i złącze HDMI, a także baterię, która zapewni do 4,5 godziny ciągłej pracy z systemem operacyjnym Windows Embedded 7. Dodatkowo Asus dokłada 500 GB miejsca na dane w chmurze.

Nie ma na razie informacji na temat ceny i dostępności tabletu Asus EP90.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.