Nie dajcie się nabierać na różne

Bilety do Multikina za 9,99 zł? Nic z tego…

Wczoraj na portalu Facebook ktoś uruchomił fałszywą promocję sieci Multikino. Wielu internautów złapało się na oferowane w niej bilety do kin Multikina za 9,99 zł.

Na Facebooku roi się od fałszywych promocji. Po darmowych iPhone’ach, przyszła pora na tańsze bilety do Multikina, jakie oferuje pewna aplikacja na tym popularnym serwisie społecznościowym. Niestety, w tym przypadku również jest to oszustwo i próba ataków typu scam. Jak wyjaśnia Marta Czartoryska, dyrektor komunikacji i PR sieci Multikino, najtańszy bilet w tych kinach kosztuje 16 złotych. Najprawdopodobniej więc, osoba odpowiedzialna za tę aplikację zbierała dane osobowe użytkowników.

– Ktoś użył biletów do Multikina jako wabika dla internautów. Uważamy, że to jest absolutnie naganne zachowanie i zgłosiliśmy do Facebooka złamanie regulaminu – mówi Czartoryska.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.