Co pokaże Apple? Znamy wszystkie nowości na Back to the Mac!

Dziś wieczorem konferencja Back to the Mac. My już wiemy co Apple pokaże, dzięki praktycznie pewnemu przeciekowi. Więc jeśli nie chcecie psuć sobie niespodzianki, nie klikajcie tu.

Krótko: nowy pakiet iLife, nowy MacBook Air i zupełnie nowy produkt. Te trzy rzeczy będą gwoździem programu dzisiejszej konferencji. Skąd to wiemy? A z samej witryny internetowej Apple’a. Wszystkie produkty na oficjalnym forum dyskusyjnym tej firmy mają swój numer identyfikacyjny w bazie danych. Ostatnia nowość, czyli nowe Apple TV, ma numer 276 (http://discussions.apple.com/category.jspa?categoryID=276). To teraz sprawdźmy co się kryje pod następnymi numerkami… et voila! Apple rozszyfrowane! Na pomysł wpadła witryna Spider’s Web – gratulacje!

Numer 278 to iMovie 11, 279 to GarageBand 11, 280 iPhoto 11, 281 MBA (MacBook Air, być może pod nową nazwą). Tajemnicą pozostaje 277, które opisane jest jako „Reserved 10 20”. Tej niespodzianki niestety nie jesteśmy w stanie wykoncypować, ale stawiamy na nową wersję systemu Mac OS.

0
Źródło: Spider's Web
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.