Dni techniki cyfrowej

Dni techniki cyfrowej „Digital Days” na Politechnice Warszawskiej

Digital Days

Digital Days to największe wydarzenie na Politechnice Warszawskiej, poświęcone dziedzinie IT, które odbędzie się w dniach 7-9 grudnia 2010 roku na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych. Podczas trzydniowej imprezy będziesz miał okazję zobaczyć najnowsze osiągnięcia techniki i porozmawiać ze specjalistami z wiodących firm takich jak: Telekomunikacja Polska, Orange, Cyfrowy Polsat, Microsoft, EMC Computers, National Instruments, UPC, Microstrategy, Passus.

W czasie tegorocznej edycji Digital Days odbędzie się także cykl bezpłatnych warsztatów oraz projektów organizowanych przez firmy biorące udział w wydarzeniu. Warsztaty będą poświęcone oprogramowaniu, telekomunikacji i elektronice.

Głównym wydarzeniem Digital Days będzie konkurs programistyczny, dzięki któremu sprawdzisz swoje umiejętności. Na zwycięzców czekają cenne nagrody.

Więcej informacji o Digital Days, zapisy na konkurs programistyczny oraz zgłoszenia na warsztaty znajdziesz na stronie www.DigitalDays.pl. O wynikach konkursu przeczytasz w styczniowym wydaniu magazynu „Chip”.