Google Demo Slam, czyli nakręć instruktażowy filmik

Google uruchamia usługę Demo Slam, dzięki której użytkownicy mogą tworzyć instruktażowe filmiki z cyklu "How to..." i dzielić się nimi z rzeszą innych użytkowników.

Jak korzystać z danej aplikacji? W jaki sposób wyszukiwać przy pomocy głosu? Jak aktualizować w czasie rzeczywistym? Na te i inne pytania poznamy odpowiedź, dzięki nowej usłudze Google Demo Slam. Wyszukiwarkowy gigant wzywa wszystkich kreatywnych użytkowników do nakręcenia krótkich filmików (zalecana długość klipu poniżej 1 minuty), prezentujących w jaki sposób można korzystać z danych usług, aplikacji i funkcji Google’a. Taki filmik należy umieścić na YouTube’ie i liczyć na głosy internautów, którzy będą wybierać najlepsze wideo. Co tydzień będą organizowane bitwy jeden na jednego, a Wy wybierzecie zwycięzców! Odwiedźcie stronę, poświęconą projektowi Demo Slam, a poniżej obejrzyjcie przykładowy filmik instruktażowy.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.