Google o Windows Phone 7: „Świat nie potrzebuje kolejnej platformy”

Andy Rubin, jeden z inżynierów Google'a, zapytany przez redakcję PCMaga o Windows Phone 7, odparł, że to mało istotna premiera, bo świat nie potrzebuje już innego systemu.

Andy Rubin został wypytany przez PCMag o wiele rzeczy związanych z Androidem. To, co jednak zwróciło naszą szczególną uwagę, to opinia o Windows Phone 7. Zdaniem Rubina, obecnie nowy system operacyjny może być wydany co najwyżej z politycznych pobudek, bo świat nie potrzebuje już kolejnej platformy.

Odważne stwierdzenie, biorąc pod uwagę fakt, że Android pojawił się w świecie zdominowanym przez iOS-a, BlackBerry OS-a i Symbiana. Wtedy również nikt nie zdawał sobie sprawy z tego, że „świat potrzebuje Androida”. Co więcej, Microsoft nie jest na rynku nowym graczem, aczkolwiek trzeba przyznać, że Windows Phone Classic to obecnie margines rynkowy, a jego następca nie ma z nim nic wspólnego.

0
Źródło: PCMag.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.